خوش آمدید

یکی از شاخصه های ارزشمند دولتهای نهم و دهم حضور م استسئولین در شهرستانها

 

جلسه شورای اداری شهرستان زرین دشت با حضور مهندس افکاری معاونت برنامه ریزی استانداری، مهندس تاج گردون مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه، مهندس همایونی فر مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی، مهندس دست نیان مدیر کل نوسازی مدارس استان فارس،فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان برگزار گردید.

اقتصادی فرماندار شهرستان در این جلسه گفت:یکی از شاخصه های ارزشمند دولتهای نهم و دهم حضور مسئولین در شهرستانها است و به واسطه همین حضور و لمس مسایل و مشکلات از نزدیک اقدامات و خدمات دولت قابل مقایسه با دولتهای پیشین نیست.

اقتصادی با بیان اینکه اقدامات دشمن پس از پیروزی انقلاب به صورت گسترده با ترور مسئولین عالی رتبه نظام، کودتاها، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی و فتنه بزرگ سال ۸۸ آغاز شد اظهار داشت: پیشرفتهای ارزشمند نظام در حوزه علم و فن آوری ، دستاوردهای عظیم انرژی صلح آمیز هسته ای و سایر زمینه ها از یک طرف و بیداری اسلامی نشأت گرفته از انقلاب بزرگ اسلامی موجب وحشت بیش از پیش دشمن از نظام جمهوری اسلامی گردید.

وی افزود:با وجود همه این توطئه ها تنها راه برون رفت از تحریم ها و توطئه های دشمن تبعیت محض از فرامین مقام معظم رهبری و وحدت و همدلی بین سران قوا،مردم و مسئولین است.

رئیس شورای اداری شهرستان افزایش اعتبارات دو درصدی نفت و گاز، تکمیل و ساخت بیمارستان امام موسی کاظم (ع)

اجرای فاز اول پروژه آبرسانی رزک-دهنو،اجرای پروژه۳۳۲ واحدی مسکن مهر شهر حاجی آباد، اجرای فاز اول مجموعه ورزشی کارگران، استقرار بیش از ۱۰ اداره و نمایندگی ادارات، بهسازی روستاها،آغاز عملیات روسازی و آسفالت ۱۰ کیلومتر دوم محور گلکویه-دهکویه و تعویض خط انتقال آب از بیخه دراز به مرکز شهرستان را از جمله خدمات ارزشمند دولتهای نهم و دهم در شهرستان زرین دشت دانست و گفت:برخی از پروژه ها با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۰ درصد در دست اجراست و متأسفانه برخی از آنها نیز تا کنون معطل مانده است که امیدواریم با عنایت مسئولین هر چه سریعتر شاهد افتتاح آنها باشیم.

در ادامه جلسه مهندس افکاری معاونت برنامه ریزی استانداری فارس گفت:اگر جمهوری اسلامی در مقابل تمام کشورهای دنیا حرفی برای گفتن دارد از برکت ایثار و از خود گذشتگی شهدا است.

مهنس افکاری با بیان اینکه دشمن به هیچ عنوان حاضر به عقب نشینی نیست مگر اینکه ما دست از عزت و استقلال خود برداریم خاطر نشان کرد:هرچند که تحریم های اقتصادی علیه نظام ها بی تأثیر نیست اما وظیفه ماست که با مدیریت صحیح و استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود در مقابل تحریم های دشمن مقاومت کنیم تا کمترین فشار بر مردم وارد شود.

تصاوير

IMG_2761IMG_2764IMG_2748IMG_2756IMG_2759IMG_2760