خوش آمدید

جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تشکیل شد

 

با حضور فرماندار زرین دشت، بخشدار مرکزی و سایر مدعوین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی با بیان اینکه هجمه و توطئه دشمنان بر علیه نظام جمهوری اسلامی همواره وجود داشته و معضل مواد مخدر نیز یکی از این هجمه ها محسوب می شود اظهار داشت: پدیده خانمان سوز مواد مخدر اکثر خانواده ها را درگیر خود ساخته است.

فرماندار زرین دشت گفت: به لحاظ همسایگی با کشور افغانستان، کشور ما همواره با آسیب های ناشی از مواد مخدر درگیر بوده و علی رغم کنترل های صورت گرفته توسط ماموران نظامی و انتظامی، این مواد افیونی به صورت قاچاق به کشور وارد می شود.

وی ادامه داد: هر یک از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر بایستی به درستی به وظایف خویش عمل کرده و با برنامه ریزی و تعامل با یکدیگر پیش بروند.

حسنی خواستار برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره در مدارس و مساجد شهرها و روستاها شد و خاطر نشان کرد: باید از توان مردم و خانواده ها در این حوزه استفاده شود به این معنا که به بحث مبارزه با مواد مخدر نگاه اجتماعی داشته باشیم.

فرماندار زرین دشت از ماموران نظامی و انتظامی شهرستان خواستار نا امن کردن منطقه برای فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر سنتی و صنعتی شد.

وی افزود: باید کنترل و نظارت ویژه ای بر کیوسک های فروش مواد غذایی که نزدیک مدارس و مراکز آموزشی هستند صورت گیرد و در صورت فروش هرگونه مواد مخدر توسط آن ها، باید با آن ها برخورد قانونی شود.

 

تصاوير

IMG_1117 (Copy)IMG_1103 (Copy)IMG_1105 (Copy)IMG_1106 (Copy)IMG_1109 (Copy)IMG_1110 (Copy)IMG_1112 (Copy)