خوش آمدید

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان زرین دشت برگزار شد.

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان زرین دشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب گفت: شرایط امروزکشور شرایط خاصی است از این نظر که هم در داخل و هم در بیرون از کشور عواملی دست به دست هم داده اند که بخواهند نظام جمهوری اسلامی را ناکارامد جلوه دهند.
پژوهش با اشاره به حرکت های ضد انقلابی پس از پیروزی انقلاب با هدف مقابله با نظام اسلامی و با حمایت ابرقدرتهای جهانی افزود: جنگ تحمیلی، تحریم های ظالمانه اقتصادی و تهاجم فرهنگی از حربه های متعدد دشمنان علیه نظام اسلامی از ابیپتدای انقلاب تاکنون بوده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به اینکه علی رغم تمام مشکلات کارهای قابل توجهی انجام شده است اظهار داشت: متاسفانه عده ای فضا را طوری ترسیم می کنند که انگار هیچ کاری صورت نگرفته است و این گونه رفتارها موجب می شود که جریان های مختلف ضد انقلاب موج سواری کنند.
پژوهش با بیان اینکه اجازه دهیم فضای امید در جامعه جاری شود خاطرنشان کرد: مخالف نقد کردن نیسیتیم اما سیاه نمایی، باعث سو استفاده از شرایط موجود می شود.
وی ضمن قدردانی از تلاشهای یزدان پناه طی تصدی مسئولیت خود به عنوان فرماندار شهرستان زرین دشت اظهار داشت: انتظار است که فرماندار جدید وظایف خود را به عنوان نماینده عالی دولت در زمینه اجرای سیاست های دولت، مردم داری، حفظ نظم و امنیت، تلاش شبانه روزی برای گره گشایی از کارها و مشارکت دادن مردم به ویژه جوانان در انجام کارها به نحور احسن انجام دهد.
دکتر انصاری نماینده مردم شهرستان های داراب وزرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبنای عزل و نصب ها باید کارآمدی و خدمتگزاری باشد گفت: لازم است که در شرایط کنونی انسجام، همدلی واتحاد خود را بیش از گذشته در میدان عمل به نمایش بگذاریم.
وی انفاق را یکی از صفات متقین و خدمت به مردم را بزرگترین انفاق دانست و افزود: ما به عنوان امانتداران مردم باید هرآنچه در توان داریم برای خدمت صادقانه به آنها ارایه دهیم.
یزدان پناه فرماندارسابق زرین دشت نیز با اشاره به عملکرد دولت در شهرستان طی دوسال مسئولیت خود گفت: خدا را شاکرم که فرصت خدمت به مردم زرین دشت به اینجانب عطا نمود امیدوارم که توانسته باشم رضایت خدا و مردم را کسب کرده باشم.
خرم فرماندار جدید شهرستان زرین دشت نیز ضمن قدردانی از اعتماد و حمایت مسئولین سیاسی استانداری فارس اظهار داشت: امیدورام با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب بتوانم سیاست های دولت تدبیر وامید را آنچنان که رضایت خداوند و مردم شریف شهرستان زرین دشت را به دنبال داشته باشد اجرا نمایم.
گفتنی است در پایان مراسم از زحمات حمید یزدان پناه فرماندار سابق شهرستان زرین دشت تقدیرو ابراهیم خرم به سمت فرماندار جدید آن شهرستان معرفی شد.

تصاوير

Copy of IMG_0426IMG_0508